+48 508 899 255 biuro@doktor-finanse.pl

Nasze usługi

Optymalizacja finansowa małych i średnich przedsiębiorstw.

Specjalizujemy się w finansowym audycie przedsiębiorstw i w jego następstwie opracowaniu i wdrożeniu szczegółowych planów optymalizacyjnych. Plany te opierają się na długofalowych relacjach z Klientami, w związku z czym wspólnie wypracowujemy plan działań uwzględniający aktualną sytuację przedsiębiorstwa i jego otoczenie rynkowe.

Szkolenia z tematyki finansów, księgowości i rachunkowości.

Prowadzimy szkolenia z szerokiego zakresu tematów – począwszy od podstawowego poziomu finansowego, a skończywszy na zaawansowanej księgowości. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia elastycznie dopasowujemy od zakresu potrzeb Klienta.

Outsourcing usług finansowych dla przedsiębiorców.

Przedsiębiorstwa nieposiadające specjalistycznych działów finansowych potrzebują często osobnego specjalisty do spraw finansowych. Zamiast zatrudniać taką osobę na etat, warto skorzystać z oferty outsourcingu usług finansowych – oszczędność wydatków i sprawność działania mocno przemawiają za tego typu usługą.

Analiza danych i raportowanie.

Oferujemy konsolidację danych w celu spójnego przedstawiania wyników z analiz danych i raportów generowanych w przedsiębiorstwie. Dzięki naszej pracy przedsiębiorca ma możliwość wnikliwej weryfikacji finansowego stanu swojej firmy.

Tworzenie plików Excel do cyklicznego wykorzystywania w raportowaniu i analizowaniu dla przedsiębiorstw.

Mniejszym przedsiębiorstwom proponujemy prace przy cyklicznym raportowaniu całkowicie od podstaw. Wspólnie z właścicielami firm tworzymy podstawowy zakres dokumentowy w firmie, szykujemy pliki Excel które będą wykorzystywane w codziennej pracy wszystkich działów oraz zajmujemy się wsparciem w zakresie ich wykorzystywania.

Warsztaty z zagadnień finansowo-ekonomicznych

Dla przedsiębiorców, jak również osób indywidualnych, oferujemy warsztaty podwyższające kompetencje w zakresie finansowo-ekonomicznym. Doskonale sprawdzają się one w przypadku zatrudniania nowych osób, które bardzo często wymagają uzupełnienia elementarnej wiedzy aby sprawnie wdrożyć się w zakres nowo wykonywanych obowiązków. Uzupełnieniem warsztatów są zagadnienia z wykorzystywania w codziennej pracy oprogramowania Excel na zaawansowanym poziomie.