+48 508 899 255 biuro@doktor-finanse.pl

O nas

Od wielu lat mamy przyjemność optymalizować finanse naszych Klientów oraz przeprowadzać różnorodne szkolenia z tematyki szeroko pojętych finansów, księgowości i rachunkowości. Oferujemy usługi outsourcingu usług finansowych dla przedsiębiorstw, w szczególności da firm nieposiadających rozwiniętych działów finansowych. Zajmujemy się także szkoleniami i warsztatami z zagadnień finansowo-ekonomicznych oraz z wykorzystywania w codziennej pracy, na poziomie zaawansowanym, oprogramowania EXCEL.

Właścicielem i głównym szkoleniowcem w naszej firmie jest Monika Lurie – doktorantka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, prowadząca ćwiczenia z zakresu finansów i rachunkowości dla studentów tej uczelni, występująca z referatami na konferencjach naukowych. Absolwentka rocznych podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej – Metody Wyceny Spółek Kapitałowych, dziennych studiów w Szkole Głównej Handlowej – Finanse i Rachunkowość i Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze (praca magisterska nt. funduszy inwestycyjnych wyróżniona w konkursie na najlepsze prace magisterskie o tej tematyce przez Izbę Zarządzającą Funduszami i Aktywami), autorka artykułów o tematyce giełdowej,

Jej cechami charakterystycznymi są komunikatywność, analityczność, wiedza, zaangażowanie w powierzone zadania i dokładność. Umiejętności zdobyte w różnej wielkości spółkach – zarówno mikro, jak i małych, średnich i dużych, jak również doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych warsztatów w  branży finansowo-edukacyjnej stanowi idealną rekomendację do zachęcania Państwa do współpracy z nami.